Сила тяжіння що діє на автомобіль 18кН. Яка маса цього автомобіля?

Клава11111 Клава11111    3   26.02.2020 18:23    0

Ответы
ЮлияYli ЮлияYli  11.10.2020 13:54

Объяснение:

F = 18 кН = 18 000 Н

F = m·g

m = F / g = 18 000 / 10 = 1 800 кг

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Физика