швидкісний катер всмоктує і викидає 0,5 м^3 води за 1с. Швидкість викиду води 25м/с .знайти реактивну силу​

Чертенок22 Чертенок22    3   17.04.2021 13:33    0

Ответы
elizaveta4256 elizaveta4256  17.05.2021 13:36

ответ: 12500Н

Объяснение:

дано:

V=0,5м³

t=1с

U=25м/с

ρ=1000кг/м³

F-?

розв'язання:

p=Ft => F=p/t

p=mU

ρ=m/V => m=ρV

після підстановки: F=ρVU/t

F=((1000кг/м³)×0,5м³×(25м/с))/1с=12500Н.

(от Майзоно!!♡)

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Физика