Штампуюють монету діаметром 24мм. яка сила удару по заготовці, якщо границя текучості металу 200мпа? іть !

AkimMen AkimMen    1   11.06.2019 17:09    28

Ответы
dalakovadg dalakovadg  09.07.2020 16:21

F=90432 H

Объяснение:

σ=2*10^8 Па    d=24*10^-3 м   F=?

===

σ=F/S

S=π*d²/4

F=σ*π*d²/4=2*10^8*3.14*(24*10^-3)²/4=90432 H

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Физика