с теор. механикой. Тіло масою m опускається по гладкій похилій площині. Знайти, на якому переміщенні S воно набуде швидкості V1, якщо в початковий момент часу його швидкість складала величину V0. m=20 кг; V0=2 м /с; V1=10 м/ с​

saaangelina saaangelina    3   26.04.2020 21:53    2

Ответы
Marina22111 Marina22111  26.04.2020 22:30

Відповідь:

Ой

Пояснення:

Ойойойо

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Физика