с физикой ! Конденсатор з електроємністю С1=6мкФ і напругою U1=127В паралельно під‘єднали до конденсатора з електроємністю С2=4мкФ і напругою U2=220В (конденсатори з’єднують між собою однойменно запядженим поастинами). Визначте електроємність батареї та напругу на її клеймах.
Якщо не складно то напишіть на листочку)