Рух зустрічного потяга. Пасажир потяга знає, що на даній ділянці шляху швидкість цього потяга дорівнює 40 км/год. Щойно повз вікно почав проходити зустрічний потяг, пасажир увімкнув секундомір і помітив, що зустрічний потяг проходив повз вікно протягом 3 с. Визначити швидкість зустрічного потяга, якщо відомо, що його довжина 75 м.

dilaratristarimir dilaratristarimir    3   06.11.2021 07:38    2

Ответы
Kukitoria666 Kukitoria666  06.11.2021 07:40

ответ: 13,9м/с

Объяснение:

Дано:

V1=40км/час            11,1м/с

S=75м

t=3c

V2-?

Vc=(V1+V2)=S/t=75/3=25м/с

V2=Vc-V1=25-11,1=13,9м/с

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Физика