Робітник за мотузки піднімає відро з піском масою 15кг. визначте вагу відра з піском на початку піднімання , якщо прискорення руху відра дорівнює 1м/с​

anjelikakotiv anjelikakotiv    2   03.04.2019 14:01    7

Ответы
dmitriyvoron8 dmitriyvoron8  28.05.2020 13:40

P = 165 Н

Объяснение:

Дано:

m = 15 кг

a = 1 м/с²

P - ?

Так как ускорение направлено вверх, то:

P = m·(g+a)

P = 15·(10+1) = 165 Н

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Физика