Решить,умоляю вас,на завтра надо,годовая контрольная работа,буду у магнітному полі міститься дротяний виток площею 2 см в квадрате і опором 1 ом, розташований перпендикулярно до магнітних ліній.якої сили струм проходить по витку, якщо швидкість зміни магнітної індукції 10 мтл/с ?

siylvio siylvio    2   08.06.2019 20:40    3

Ответы
Женя111сивар Женя111сивар  01.10.2020 22:29
Сила индукционного тока Ii в замкнутом проводящем контуре с сопротивлением R равна:
Ii = Ei / R = 2π*ΔB*S / R = 2*3,14159*0,01*2 / 1 = 0,1257 A.
ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Физика