Ребята очень. Яке з тіл має більшу кінетичну енергію і в скільки разів?


Ребята очень. Яке з тіл має більшу кінетичну енергію і в скільки разів?

progonskaij progonskaij    2   23.05.2020 14:55    1

Другие вопросы по теме Физика