Ребята Мідний диск діаметром d=10 см обертається частотою n=7200 1/хв в однорідному магнітному полі з індукцією В=0,1 Тл, перпендикулярному до площини диску. Визначити різницю потенціалів на диску.

ruslan5632 ruslan5632    3   30.05.2020 15:59    1

Другие вопросы по теме Физика