Прямолiнiйний провiдник масою 2кг i довжиною 0,5м знаходиться в однорiдному магнiтному полi перпендикулярно до лiнiй iндукцii поля. якоi сили струм повинен проходит по ньому ,щоб вiн висiв ,не ? индукцiя однорiдного поля 10тл. а)0,25а б)0,5а в)4а г)2а

КаринаХасанова9 КаринаХасанова9    3   27.09.2019 02:40    1

Ответы
Danefremov03 Danefremov03  08.10.2020 21:43

Дано:

m = 2 кг

L = 0,5 м

B = 10 Тл

α = 90°

I - ?


Сила тяжести:

F₁ = m·g

Сила Ампера:

F₂ = I·B·L·sin α


Поскольку проводник не падает, то

F₂ = F₁

I·B·L·sin 90⁰ = m·g


Сила тока:

I = m·g / (B·L·sin 90⁰) = 2·10 / (10·0,5·1) = 4 А


Правильный ответ:
В) 4 А
ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Физика