Прямим шоссе на зустріч один одному рухаються два автомобілі з швидкустю v1 - 54 км\год а v2 - 90 км\год. визначити яка відстань між ними буде через 30 хв. після їх зустрічі.

Дурашка008 Дурашка008    2   12.03.2019 13:10    3

Ответы
ярик467 ярик467  25.05.2020 00:32

V1=54км/ч

V2=90км/ч

t=30 мин.=1/2 часа

S=(V1+V2)*t

S=(54+90)/0.5=288 км

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Физика