Пружину стиснули з силою 10 Н. На скільки стиснулася пружина, якщо її жорсткість становить 500 Н/м?​

Irina1357 Irina1357    2   06.11.2020 16:40    6

Ответы
aarodin aarodin  06.12.2020 16:42

2 см

Объяснение:

F=10H     k=500 Н/м    x=?

===

F=k*x

x=F/k=10/500=0.02 м

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Физика