Провідник зі струмом 5А знаходиться в магнітному полі з індукцією10 Тл. Визначити довжину провідника, якщо магнітне поле діє на нього з силою 20Н і перпендикулярно розташоване до провідника.

Adamson9 Adamson9    3   15.06.2020 14:57    6

Ответы
egorkapopec egorkapopec  15.10.2020 14:04

ответ: 0,4 м

Объяснение:

Дано:

I=5A

B=10 Тл

F=20H

L= 90°

l-?

Розв'язок:

F= I*B*sinL         sin 90°=1

з рівняння находимо  довжину провідника:

l=F/I*B*sinL=Fa/IB                                

l=20H/5A*10Тл=0,4м

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Физика