Протягом 10 с у провіднику протікав струм 0,3 А при напрузі 4 В. Визначте, яку роботу виконав струм БУДЬ ЛАСКА

yarroslawfd yarroslawfd    2   08.05.2020 00:38    1

Ответы
danilenkoalisk danilenkoalisk  05.08.2020 17:26

А=12 Дж

Объяснение:

t=10 c

I=0,3 A

U=4 B

A=?

А=P*t, P=U*I ⇒ A=U*I*t=4*0,3*10=12 Дж

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Физика