При пiд’єднаннi вольтметра з опором RV = 130 Ом безпосередньо до затискачiв джерела струму, вiн показує U1 = 15 В. При цьому ЕРС джерела струму складає 25 В. Внутрiшнiй опiр джерела струму 45 Ом. Чому дорівнює струм у колі, якщо це джерело замкнути на опiр R = 5 Ом?

tonkikhliza tonkikhliza    2   30.09.2021 22:46    1

Ответы
masasedal masasedal  30.09.2021 22:50

Струм у колі дорівнює 0.5А

Объяснение:

Треба розуміти, що вольтметр ми відключили, але якщо і не відключили , то він не вплине на показники,,

I=E/R+r=25/5+45=0.5A

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Физика