Потяг рухаючись рівномірно зі швидкістю 36 км на годину проїжає міст довжиною 200 м за 1 хвилину визначте довжину потяга

мскисуля2 мскисуля2    2   06.07.2019 14:30    0

Ответы
mutsienietse14 mutsienietse14  29.07.2020 18:59
36 км\г=36*1000/60м\хв=600м\хв
600-200=400м
ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Физика