Потужність є добутком сили струму та напруги: P = U*I. Тобто потужність залежить прямо пропорційно від сили струму, а це означає, що зі збільшенням сили струму збільшується і потужність. Тому якщо P = U*I = 0,25 Вт, то при збільшенні сили струму вдвічі потужність теж збільшиться вдвічі: P = U*2I = 2*0,25 = 0,5 (Вт).
Відповідь:
0,5 Вт.
Пояснення:
Потужність є добутком сили струму та напруги: P = U*I. Тобто потужність залежить прямо пропорційно від сили струму, а це означає, що зі збільшенням сили струму збільшується і потужність. Тому якщо P = U*I = 0,25 Вт, то при збільшенні сили струму вдвічі потужність теж збільшиться вдвічі: P = U*2I = 2*0,25 = 0,5 (Вт).