Плоский конденсатор, відстань між пластинами якого d= 14 см, заряджені до різниці потенціалів U=250В і від’єднали від джерела. Площа пластин конденсатора S=100см2. Визначити заряд конденсатора в пКл.

AshesSpy AshesSpy    3   01.05.2020 16:56    0

Другие вопросы по теме Физика