Перший у світі штучний супутник землі мав форму кулі діаметром d=58 см. у польоті супутник електризувався потенціальнцу фі=6в. визначити електричний заряд на супутнику , , много пропустила в школе, теперь не знаю как это решить.

pasagilazutdino pasagilazutdino    1   05.09.2019 17:40    1

Ответы
поЧеМучКа11112 поЧеМучКа11112  26.08.2020 15:54
D=0.58 м   φ=6 B   q=?
===
φ=k*q/r  - потенциал сферы
r=d/2
q=φ*d/(2*k)=6*0.58/(2*9*10^9)=0.193*10^-9 Кл   (0,193 нКл)
ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Физика