Період обертання тіла становить 8 годин. визначте радіус орбіти, якщо швидкість руху по колу дорівнює 1200м/с

Ангел89178931527 Ангел89178931527    1   03.10.2019 14:40    20

Ответы
evgen22regiooon evgen22regiooon  09.10.2020 14:31

За один оборот тело проходит путь s=2πr

v=s/t

v=2πr/t

r=vt/2π=1200*28800/2π≈5,5*10⁶ м=5500 км

ответ: 5500 км

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Физика