Парашутист масою 80 кг стрибає з борта гелікоптера і пролетівши 200 м набуває швидкості 50 м/с. знайти роботу сили опору повітря на цьому шляху.

serikbyasy serikbyasy    2   25.09.2019 05:40    3

Ответы
werttyu890 werttyu890  08.10.2020 17:34
Решение:
A=FS=80•10•(200:50)=800•40=32000 Дж=32 кДж
ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Физика