Підйомний кран з двигуном потужністю 6 квт піднімає вантаж масою 6 т на висоту 8м за 1хв 38с. який ккд установки ?

lnatahozqc8g lnatahozqc8g    3   25.09.2019 11:30    24

Ответы
Dindonn Dindonn  08.10.2020 18:17
N=6 кВт=6000 Вт
m=6 т=6000 кг
h=8 м
t=1 хв 38 с=98 с

n=?

n=A/W=mgh/Nt=6000 кг * 9,8 Н/кг * 8 м / 6000 Вт / 98 с=470400 Дж / 588000 Дж=0,8=80%.
ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Физика