ПІд час послідновного вмикання у мережу тьох резисторів з опорами R1=4 Ом, R2=6 Ом і R3 =10 Ом в ній проходить струм силою I=5 A. Визначте напругу в мережі і спад напруги на кожному резисторі

5765314680 5765314680    3   05.04.2020 06:46    0

Другие вопросы по теме Физика