Під час електролізу мідного купоросу за 20 хв на електрода виділилися 1,64 г міді, причому амперметр показував силу струму 4а. встановіть чи правильними були покази амперметра.

zhenyazhitenko zhenyazhitenko    3   14.05.2019 20:37    61

Ответы
ВикаЛук1 ВикаЛук1  10.06.2020 06:08

m=kIt, де m-маса речовини, яка виділилася, k-електрохімічний еквівалент (з таблички) i-сила струму, t-час. переведемо всьо шо є в СІ, m=1.64*10^-3, t=1200c, I=m/kt=2.02 A, робимо висновок, що амперметр бреше

Поправочка, І=2,02 якщо врахувати що мідь одновалентна, якщо мідь двохвалентна І=4,04 і амперметр не бреше

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Физика