Оптична сила лінзи дорівнює 8 дптр. якою є фокусна відстань цієї лінзи?

0AlikaLi0 0AlikaLi0    2   02.10.2019 17:50    27

Ответы
zhakenovagulnaz zhakenovagulnaz  09.10.2020 12:13

F=1/D=1/8=0.125 м   (12,5 см)

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Физика