, очень Обчисліть загальний опір кола, що складається з резистора R=3Ом, електричної лампи R=5Ом, електричного дзвоника R=25Ом, за самостійно придуманою та накресленою вами схемою. ( схему накреслити, задачу оформити)

1Shupy4ka 1Shupy4ka    3   20.05.2021 04:52    0

Другие вопросы по теме Физика