Очень . Буду очень благодарен елси будет с рисунком, З якою швидкістю рухався автомобіль, якщо після різкого гальмування до повної зупинки він пройшов 10 м? Коефіцієнт тертя 0,5. Скільки часу він рухався до зупинки?

Маргоритка11 Маргоритка11    1   25.11.2021 23:09    0

Ответы
Katуа07 Katуа07  31.12.2021 20:14

40м/с ,16с.

Объяснение:

l=10м

µ=0.5

ma=µmg

a=µg

l=v^2/2a=v^2/2µg

v=sqrt(2lµg)-корень

v=2*10*0.2*10=40м/с

0=40м/с*t-5t^2 /2

t=16с.


Очень . Буду очень благодарен елси будет с рисунком, З якою швидкістю рухався автомобіль, якщо після
ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Физика