Обчисліть потенціальну енергію пружини жорсткістю 40 Н/м, деформація якої становить 2 см.
ОЧЕНЬ

Маринка200711 Маринка200711    1   15.05.2020 22:24    23

Ответы
павел412 павел412  14.10.2020 20:24

Дано

к=40 Н/м

x=2 см=0,02 м

Еп-?

Решение

Еп=к*х²/2

Еп=40Н/м*(0,02м)²/2=0,008 Дж

ответ :Еп=0,008 Дж

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Физика