Обчисліть понтеціальну енергію пружини жорсткості 40н/мдеформації якої становить 4см

mobidik77 mobidik77    2   23.09.2019 20:30    1

Ответы
viktoriakovalch viktoriakovalch  08.10.2020 13:21
K=40 Н/м
x=4 см=0,04 м

Ep=?

Ep=kx^2/2=40 Н/м * 0,04 м * 0,04 м / 2=0,032 Дж.
ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Физика