Нужно по 100см² ауданға 50h күш әрекет етеді.қысымды анықтаңдар?

kirovaalex16 kirovaalex16    1   15.09.2019 11:30    0

Ответы
о23072005 о23072005  07.10.2020 17:02
P=F/S=50Н/100*10^-4м^2=5000Па=5кПа
ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Физика