Індуктивність вхідного коливального контуру радіоприймача дорівнює 800 мкГн. На скільки її потрібно змінити, щоб радіоприймач, налаштований на радіохвилю довжиною 400 м, перейшов на прийом радіостанції, що веде передачі на хвилі довжиною 180 м?

artyche artyche    3   29.06.2020 17:58    808

Ответы
sharudakatya25oxzgq7 sharudakatya25oxzgq7  09.02.2021 15:40
Відповідь: Зменшити на 635 мкГн.

Довжина хвилі повинна зменшиться в 400/180 = 2,2 рази, значить період коливань повинен зменшиться в стільки ж разів. Але період пропорційний кореню квадратному з індуктивності, значить індуктивність повинна зменшиться в 2,2² = 4,84 рази і повинна стати рівною 800 / 4,84 = 165 мкГн. Зміна індуктивності 800-165 = 635 мкГн.
ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Физика