Напруга на двох послідовно з'єднаних споживачах становить 22 в. опір одного з них дорівнює 60 ом , а виділяється їм теплова потужність дорівнює 2,4 вт визначити опір другого споживача . відповідь виразити в ом, округливши до десятих

Аааааййййймммммм Аааааййййймммммм    3   07.07.2019 18:30    0

Ответы
Matvei337 Matvei337  30.07.2020 22:45
N=2.4Вт
U=22В
R1=60 Om

суммарное сопротивление при последовательном соединение 
R=R1+R2=60+R2

N=U*I => I=N/U=2.4/22 =0.1 А

закон ома
U=(60+R2)*I  => 60+R2=U/I => R2=U/I-60=160 Ом
ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Физика