Напруга на ділянці кола, яка містить два 2 ом і 3 ом дорівнює 12 в. знайдіть силу струму що протікає через кожен при паралельному зєднанні.

Spectator10 Spectator10    2   03.09.2019 16:20    1

Ответы
Зухриддин11 Зухриддин11  06.10.2020 15:09
При параллельном соединении R=R1*R2/(R1+R2)=2*3/(2+3)=1,2 Ом
I=U/R=12/1,2=10 A
I1*R1=(I-I1)*R2
I1=I*R2/(R1+R2)=10*3/(2+3)=6 A
I2=I-I1=10-6=4 A
ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Физика