На якій глибині озера світязь тиск дорівнює 500 кпа? густина дорівнює 1000кг/м³ , атмосферний тиск 100кпа.

человек416 человек416    2   26.07.2019 14:20    19

Ответы
helpmeplsaaa helpmeplsaaa  30.08.2020 23:25
Дано   p=1000 кг/м3    P=500 000 Па    h- ?

P=p*g*h

h=P/p*g=500 000/10 000=50м

ответ h=50 м
ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Физика