На тіло масою 2 кг, що перебувало у спокої, почала діяти сила 6Н. Установіть, яке рівняння може описувати рух цього тіла:
А) s=3t^2
Б) s=1,5t^2
B) vx=2t

Александр12345678911 Александр12345678911    2   29.03.2021 14:30    0

Ответы
lenamolchanova1 lenamolchanova1  28.04.2021 14:30

Б) s=1,5t^2 короче така відповідь правильно на всі 100%

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Физика