На кулю, повністю занурену у спирт, діє
архімедова сила 200 Н. Обчисліть об’єм кулі.

невидимка789657 невидимка789657    3   08.04.2021 17:56    0

Ответы
baklazhan2004 baklazhan2004  08.04.2021 18:00

Дано:

Fв=200 Н

ρ=800кг/м³

V - ?

Розв'язання:

Fв=ρ×g×V

V=Fв/ρ×g

V=200/800×10=0.025 м³

Відповідь: V=0.025 м³.

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Физика