На краю платформи у виглядi однорiдного диска, що обертається навколо вертикальної осi з частотою ν1=8 хв−1, cтоїть людина масою m1=70 кг. Коли
людина переходить у центр платформи, вона починає обертатися з частотою
ν2=10 хв−1. Визначити масу m2 платформи. Момент iнерцiї людини розрахува-
ти, як для матерiальної точки.