Нікелювання металевої пластини площею 50 см в квадраті здійснювали за силою струму 0,75А на поверхні утворився шар нікелю завтовшки 20мкм визначте тривалість електролізу вважаючи що густина нікелю дорівнює 9*10три в квадраті кг м 3 а його електрохімічний еквівалент з*10-7 кг кл

SuPeRGaMeRDGRST SuPeRGaMeRDGRST    1   21.05.2020 11:26    3

Ответы
Maxguvci Maxguvci  22.05.2020 04:30
Объяснение:

-1,3ч = 1,3*60 мин = 78 мин = 1 ч и 18 мин

-2,75ч = 2,75*60 мин = 165 мин = 2 ч  и 45 мин

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Физика