Моторний човен з двигуном, який має потужністю 5 кВт розвиває силу тяги 0,1 кН. З якою швидкістю рухається човен?

Tanya31323 Tanya31323    3   12.05.2020 20:45    1

Ответы
Милка1111111111117 Милка1111111111117  05.08.2020 20:19

N=5кВт=5000Вт

F=0,1кН=100Н

v-?

v=N/F=5000/100=50

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Физика