Матермальная точка рухається по колу радіусом 2 м зі швидкістю 4.4 м/с .якиз її модуль прискорення?

nekit120 nekit120    1   20.10.2019 13:00    3

Ответы
milanskab23 milanskab23  10.10.2020 08:09

а=9,68 м/с²

Объяснение:

а=V²/R=4,4²/2=9,68 м/с²

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Физика