Матеріальна точка масоюm = 1 кг, рухаючи рівномірно, описує чверть кола радіуса r= 1,2 м протягом часу t= 2 с. Знайти зміну ∆р імпульсу точки

aodemidov aodemidov    2   11.03.2021 21:01    9

Другие вопросы по теме Физика