массасы 800 г тыныштықтағы дене 8 H күштің әрекетінен 36км/сағ жылдамдық алды. Дененің жүрген жолын анықтаңдар.​

57338888 57338888    1   27.09.2020 21:44    19

Ответы
baby134 baby134  27.09.2020 22:01

Берілгіні

m=800г=0.8кг

F=8н

ν=36км/сағ=10м/с

s-?

Шешуі

F=ma

a=F/m

s=ν2/2a

Шығарылуы

a=8/0.8=10 м/с2

s=102/2*10=5м

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Физика