М'яч який кинули з поверхні землі вертикально в гору, впав через 3 с. З якою швидкістю кинули мяч і на яку висоту він піднявся

arrgitori arrgitori    2   13.02.2021 23:50    198

Ответы
tepop13 tepop13  14.02.2021 01:00

за умовою завдання - втрат енергії немає, значить рух м'яча звернене,

тобто ВГОРУ летить також як і ВНИЗ

час польоту вгору t = 3c / 2 = 1.5c

прискорення св. падіння g = 10 м / с2

кінцева швидкість V = 0 м / с

знайдемо початкову швидкість Vo = V + gt = 0 + 10 * 1.5 = 15 м / с

висота под'ма H = Vo * t -gt ^ 2/2 = 15 * 1.5 -10 * 1.5 ^ 2/2 = 11.25 м

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Физика