Мідна ручка дверей масою 0.5 кг нагрілася на сонці на 40 градусів цельсія .яку кількість теплоти вона

алиная2 алиная2    1   03.09.2019 19:20    13

Ответы
yaam13 yaam13  06.10.2020 15:30
Q=c×m×|t
Q-к-сть теплоти
с-питома теплоэмність=0.385 Дж/(кг×°С)
m-масса=0.5 кг
|t-різниця температур=40°С
|- це оріэнтовно трикутник
Q=0.385×0.5×40=7.7 Дж
ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Физика