Людина масою 60 кг стрибає з розгону у візок, що стоїть на рейках,масою 120кг.швидкість людини в момент стрибка напрямлена горизонтально а її модуль дорівнює 6 м/с. з якою швидкістю їхатиме візок з людиною? тертям між візком і рейками можна знехтувати.

ksuz ksuz    3   23.09.2019 01:20    8

Ответы
A8L3E1X A8L3E1X  08.10.2020 11:07
m1v1+m2v2=m1u1+m2u2 
60•6+0=(60+120)u
360=180u
u=360/180=2 м/с 
ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Физика