Контрольна робота "Закони Ньютона” Варіант 1 1) Яку силу повинні розвивати двигуни літака масою 60 т, щоб досягти прискорення 1,5 м/с² ?
А) 20 кн
Б) 40 кн 2) Як зміниться сила взаємодії двох тіл, якщо відстань між ними збільшиться вдвічі?
В) 60 кН
Г) 90 кн
Д) 150 кн

А) збільшиться вдвічі
Б) зменшиться вдвічі
В) не зміниться 1) збiльшиться в 4 рази

3) Визначте масу тіла, яке під дією сили 150 Н рухається за законом x = 10 + 5r+ 0,5P.

A)15 кг
Б) 50 кг
В) 100 кг
г) 120 кг
Д) 150 кг

4) На два тіла масами т1=3кг та м2-15 кг діє однакова сила F=4Н Як відрізнятимуться прискорення набуті підами в результаті дії сили?

5) Залежність швидкості від часу має вигляд Vx=4+0,6t. Маса тіла 300 кг. Визначити силу, яка діє на тіло.

6) Тіло масою 400 г рухається прямолінійно під дією сили 0,6 Н. Яку початкову швидкість мало тіло, якщо за 5 с воно набуло швидкості 10 м/с

liliyazaleeva12 liliyazaleeva12    1   16.04.2022 23:03    2

Другие вопросы по теме Физика