Капля води витікає з вертикальної скляної трубки діаметр капіляра якої дорівнює 2 мм. визначте вагу краплі води у момент відриву від трубки, якщо поверхневий натяг 73мн/м

Даша1000000000000p Даша1000000000000p    2   01.05.2019 16:38    51

Ответы
Bigdaddypro100 Bigdaddypro100  30.09.2020 14:57

mg = σπd

m = σπd/g

m = 73*10⁻³ Н/м * 3,14 * 2*10⁻³ м / 9,81 м/с² ≈ 4,7*10⁻⁵ кг = 47 мг

Объяснение:

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Физика