Камінь масою 500 г кинули вертикально в гору зі швидкістю 20 м/с. Визначити якою буде кінетична енергія каменя на висоті 10 м

vredina34 vredina34    1   06.05.2020 21:06    8

Ответы
mur0mrazi mur0mrazi  14.10.2020 09:10

Е=К+П=mV0^{2}/2=    196 Дж

П(10)= mgh= 49 Дж

К(10)=Е-П(10)= 147 Дж

Объяснение:

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
ромашка261 ромашка261  14.10.2020 09:10

mv²/2 - mgh = 0,5*400/2 - 0,5*10*10 = 50 Дж.

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Физика