Група туристів, що розтягнулася на 60м, рухається зі шкидкістю 3 км/год. Керівник походу пішов від голови групи до останнього учасника зі швидкістю 5 км/год. За який час він дійде до нього?

XxNoNamexX XxNoNamexX    2   29.09.2020 21:22    9

Ответы
попг попг  29.10.2020 21:24

t = 27 с

Объяснение:

Дано:

l = 60м

v1 = 3км/год

v2 = 5км/год

Знайти:

t - ?

Розв’язок:

Для зручності переводжу 60м в км.

60м = 0,06км

3км/год + 5км/год = 8 км/год (швидкість, з якою керівник доходить до кінця).

Тоді t = 0,06км / 8 км/год = 0,0075год = 27 с

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
nika716 nika716  29.10.2020 21:24

Керивник движется со скоростью 5 км/ч относительно земли, а относительно движущейся навстречу группе со скоростью

V=5 + 3 = 8 км/ч = 8000м/3600 с=2,2 м/с

Тогда    t=L/V

t=60 м/(2,2 м/с)=27,3 с  -   это ответ.

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Физика